Copyright 2018 Szkoła Podstawowa nr 13 w Dąbrowie Górniczej

Website by Piotr Kurowski

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

41-303 Dąbrowa Górnicza

sekretariat:

tel./fax.: 32 264 27 95

sekretariat ds. uczniowskich: tel.: 32 260 00 74

napisz do nas:

 

sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

odwiedź nas na stronie:

 

www.sp13dg.pl

 

poczta

dla nauczycieli

opłaty za obiady

"Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia" -  Seneka Młodszy

a Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

tariat ds. uczniowskich: 32 260 00 74

ficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

rozwiń menu

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

mail: sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

retariat: 32 264 27 95

Zdjęcie przedstawiające Szkołę Podstawową nr 13
Godło Polski

Twoja szkoła od pokoleń

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

w Dąbrowie Górniczej

# najnowsze fakty z którymi warto być na bieżąco

Logo Szkoły Podstawowej nr 13
Herb Dąbrowy Górniczej

32 260 00 74

32 264 27 95

sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

sekretariat

e-mail

sekretariat ds uczniowskich

BIP

Deklaracja Dostępności

RODO

Zaloguj się >

kontakt z SP nr 13

od 22.03.2021r. zajęcia w klasach I-VIII w trybie zdalnym, Całodobowa infolina NFZ dotycząca koronawirusa: 800 190 590

Microsoft Office 365

Twoja szkoła od pokoleń

Tygodniowy rozkład zajęć gimnastyki korekcyjnej *(plan może ulec zmianie)

Harmonogram gimnastyki korekcyjnej w Szkole Podstawowej nr 13

mgr Piotr Biegański

 

środa,

grupa I - godzina 15:40-16:25, sala 

grupa I - godzina 16:35-17:20, sala

 

czwartek,

grupa I - godzina 14:45-15:30, sala

grupa I - godzina 15:40-16:25, sala

mgr Norbert Podoręcki

 

poniedziałek,

grupa VII - godzina 15:40-16:25, sala 

grupa VII - godzina 16:35-17:20, sala

 

czwartek,

grupa VII - godzina 15:40-16:25, sala 

grupa VII - godzina 16:35-17:20, sala

mgr Grzegorz Przewieźlik

 

wtorek,

grupa VIII - godzina 15:40-16:25, sala 

grupa VIII - godzina 16:35-17:20, sala

 

piątek,

grupa VIII - godzina 14:45-15:30, sala 

grupa VIII - godzina 15:40-16:25, sala

mgr Tomasz Jagodziński

 

wtorek,

grupa III - godzina 13:50-14:35, sala 

grupa III - godzina 14:45-15:30, sala

 

czwartek,

grupa III - godzina 13:50-14:35, sala

grupa III - godzina 14:45-15:30, sala

mgr Tomasz Jagodziński

 

środa,

grupa V - godzina 16:35-17:20, sala 

grupa V - godzina 17:30-18:15, sala

 

piątek,

grupa V - godzina 15:40-16:25, sala

grupa V - godzina 16:35-17:20, sala

mgr Dariusz Włosowicz

 

wtorek,

grupa IX - godzina 16:35-17:20, sala 

grupa IX - godzina 17:30-18:15, sala

 

czwartek,

grupa IX - godzina 18:25-19:10, sala

grupa IX - godzina 19:20-20:05, sala

mgr Dariusz Włosowicz

 

wtorek,

grupa X - godzina 18:25-19:10, sala

grupa X - godzina 19:20-20:05, sala

 

czwatrek,

grupa X - godzina 15:40-16:25, sala

grupa X - godzina 16:35-17:20, sala

mgr Marcin Jończyk

 

poniedziałek,

grupa XI - godzina 15:40-16:25, sala

grupa XI - godzina 16:35-17:20, sala

 

piątek,

grupa XI - godzina 15:40-16:25, sala

grupa XI - godzina 16:35-17:20, sala

mgr Norbert Podoręcki

 

poniedziałek,

grupa VI - godzina 17:30-18:15, sala 

grupa VI - godzina 18:25-19:10, sala

 

czwartek,

grupa VI - godzina 17:30-18:15, sala

grupa VI - godzina 18:25-19:10, sala

mgr Tomasz Jagodziński

 

poniedziałek,

grupa IV - godzina 15:40-16:25, sala 

grupa IV - godzina 16:35-17:20, sala

 

środa,

grupa IV - godzina 14:45-15:30, sala

grupa IV - godzina 15:40-16:25, sala

mgr Piotr Biegański

 

wtorek,

grupa II - godzina 14:45-15:30, sala 

grupa II - godzina 15:40-16:25, sala

 

piątek,

grupa II - godzina 14:45-15:30, sala

grupa II - godzina 15:40-16:25, sala

materiały edukacyjne

dokumenty szkolne

więcej

świetlica szkolna

kontakt z SP nr 13

ikona - kalendarza