Copyright 2018 Szkoła Podstawowa nr 13 w Dąbrowie Górniczej

Website by Piotr Kurowski

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

41-303 Dąbrowa Górnicza

sekretariat:

tel./fax.: 32 264 27 95

sekretariat ds. uczniowskich: tel.: 32 260 00 74

napisz do nas:

 

sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

odwiedź nas na stronie:

 

www.sp13dg.pl

 

poczta

dla nauczycieli

opłaty za obiady

"Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia" -  Seneka Młodszy

a Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

tariat ds. uczniowskich: 32 260 00 74

ficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

rozwiń menu

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

mail: sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

retariat: 32 264 27 95

Zdjęcie przedstawiające Szkołę Podstawową nr 13
Godło Polski

Twoja szkoła od pokoleń

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

w Dąbrowie Górniczej

# najnowsze fakty z którymi warto być na bieżąco

Logo Szkoły Podstawowej nr 13
Herb Dąbrowy Górniczej

32 260 00 74

32 264 27 95

sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

sekretariat

e-mail

sekretariat ds uczniowskich

BIP

Deklaracja Dostępności

RODO

Zaloguj się >

kontakt z SP nr 13

Całodobowa infolina NFZ dotycząca koronawirusa: 800 190 590

Microsoft Office 365

Twoja szkoła od pokoleń

wolontariat

archiwum SP - 2018/2019

więcej

kampanie

ikona - kalendarza

Samorząd uczniowski Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara

 

W dniu 17 września 2021r. odbyło się zebranie samorządu, na którym wybrano opiekunów oraz skład Samorządu Uczniowskiego. Młodzież wybrała na swoich opiekunów:

 

mgr Dorotę Świebodę,

mgr Nataszę Nowak,

mgr Agieszkę Kowalik.

 

Skład Samorządu Uczniowskiego:

 

Krzysztof Toborek

przewodniczący

 

Julia Welęc

zastępca przewodniczącego

 

Julia Lidke

przewodnicząca sekcji plastycznej

 

30 września 2021r. - Dzień Chłopaka

 

Samorząd Uczniowski zorganizował Dzień Chłopca dla klas IV - VIII. W konkursie, który odbywał się w trzech kategoriach: inteligent, dżentelmen, sportowiec laureatami zostali: Paweł , Mateusz Będkowski, Tymoteusz Giemza. Nagrodzeni otrzymali dyplomyi upominki ufundowane przez Panią mgr Dorotę Świebodę.