a Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

tariat ds. uczniowskich: 32 260 00 74

ficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

rozwiń menu

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

mail: sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

retariat: 32 264 27 95

Twoja szkoła od pokoleń

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara

w Dąbrowie Górniczej

# najnowsze fakty z którymi warto być na bieżąco

32 260 00 74

32 264 27 95

sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

sekretariat

e-mail

sekretariat ds uczniowskich

BIP

RODO

Zaloguj się >

kontakt z SP nr 13

2 września 2019r. - początek nowego roku szkolnego 2019/2020

na żywo

dzień dobry

humanistyczne

artystyczne

Osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

matematyczne-przyrodnicze

sportowe

Rok szkolny 2018/2019

nabór elektroniczny

doradca

zawodowy

dokumenty

szkolne

kalendarz

roku szkolnego

zebrania

z rodzicami

osiągnięcia

SP nr 13

kontakt

z SP nr 13

strona

główna

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus

Matematyka. Plus

 

laureat I stopnia: Oliwia Buss, klasa IVc

laureat I stopnia: Bartłomiej Szostak, klasa VIa

laureat I stopnia: Jakub Kuchnia, klasa IVa

laureat III stopnia: Maksymilian Brosh, klasa VIa

nauczyciel: mgr Barbara Grosicka

 

laureat I stopnia: Mateusz Stańko, klasa VIc

nauczyciel: mgr Bożena Jefimow

 

Wojewódzki Konkurs

"Śladami Stefana Żeromskiego"

 

I miejsce: Krzysztof Pajurek, klasa VIIc

III miejsce: Ewelina Strączek, klasa

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska, mgr inż. Piotr Kurowski

 

Międzynarodowy

Konkurs Kangur Matematyczny

 

bardzo dobry wynik: Mateusz Stańko, klasa VIc

bardzo dobry wynik: Zuzanna Posiewka, klasa IVc

bardzo dobry wynik: Jakub Lech, klasa IVa

nauczyciel: mgr Barbara Grosicka

 

XIII Rejonowy Konkurs Recytatorski

poświęcony twórczości poetów regionalnych

"Wieczór przy świecach"

 

III miejsce: Zuzanna Stachowicz, klasa VIIa

wyróżnienie: Wiktoria Nowak, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z matematyki

 

finalista: Mateusz Stańko, klasa VIc

nauczyciel: mgr Bożena Jefimow

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z historii

 

laureat: Maksymilian Brosh, klasa VIa

nauczyciel: mgr Dagmara Sołtysik

 

Olimpus Ogólnopolski Konkurs

z historii

 

laureat III miejsca: Maksymilian Brosh, klasa VIa

nauczyciel: mgr Dagmara Sołtysik

 

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

sesja zimowa z języka angielskiego

 

I miejsce: Mikołaj Nowakowski, klasa Ib

nauczyciel: mgr Katarzyna Borowiec-Cudak

 

XXVI Wojewódzki Konkurs

"Nudna matematyka"

 

półfinalistka: Nicole Staczyńska, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Natasza Nowak

 

XXVI Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady

"Promocja Zdrowego Stylu Życia"

 

I miejsce: Zofia Brodzińska, klasa VIIb

(etap rejonowy)

nauczyciel: mgr Tomasz Jagodziński

 

rok szkolny 2017/2018

 

Wojewódzki Konkurs Astronomiczny

 

III miejsce: Nicole Staczyńska, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Agnieszka Łój

 

XIV Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

 

I miejsce: Mateusz Stańko, klasa VIc

(w kategorii wiedzy astronomicznej)

nauczyciel: mgr Bożena Czech

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy

EDI PANDA z chemii

 

III miejsce: Nicole Staczyńska, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Natasza Nowak

 

XI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu

Nauk Przyrodniczych Świetlik

Akademia Młodych Odkrywców

 

I miejsce: Mateusz Białas, klasa VIc

I miejsce: Mateusz Stańko, klasa VIc

nauczyciel: mgr Bożena Czech

 

XIX Wojewódzki Indywidualny Konkurs

z fizyki

 

III miejsce: Nicole Staczyńska, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Dorota Sekita

 

Ogólnopolski Konkurs Multitest

z biologii

 

wyróżnienie: Zofia Brodzińska, klasa VIIb

nauczyciel: mgr Sylwia Pniakowska

rok szkolny 2018/2019

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES

 

Weronika Grochowska uczennica klasy VIIa

laureat IV stopnia

Jakub Sroka uczeń klasy VIIa

laureat IV stopnia

Piotr Grygierzec uczeń klasy VIIIb

laureat V stopnia

nauczyciel: mgr inż. Ewa Pajurek

Krzysztof Pajurek

laureat V stopnia 

nauczyciel: mgr Dorota Sekita

 

XXVII Wojewódzki Konkurs "Nudna matematyka"

 

Nicola Staczyńska uczennica klasy VIIIa

półfinalistka

nauczyciel: mgr Natasza Nowak

 

XXVII Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady

"Promocja Zdrowego Stylu Życia"

 

Zofia Brodzińska uczennica klasy VIIIb

III miejsce (etap rejonowy)

nauczyciel: mgr Anna Pastusiak

 

III Miejski Konkurs Poetycki 

"Wiersz o muzyce"

 

Nicole Staczyńska uczennica klasy VIIIa

I miejsce

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska

 

IV Regionalny Konkurs Recytatorski

poświęcony twórczości poetów regionalnych

"Wieczór przy świecach" 

 

Ewelina Strączek uczennica klasy VIIIc

II miejsce

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska

 

IX Zagłębiowski Konkurs "Polska Niepodległa"

 

Ewelina Strączek uczennica klasy VIIIc

I miejsce

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Historycznej

uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

"Ziemie województwa śląskiego

w obliczu niepodległości

- wydarzenia sprzed 100 lat" 

 

Piotr Grygierzec uczeń klasy VIIIb

I miejsce 

nauczyciel: mgr Joanna Laskowska-Marzec

 

Szkolny Konkurs "Serce dla Jana Pawła II"

 

I miejsce: Gabrysia Zięba, klasa Vb

II miejsce: Kacper Grodecki, klasa 5c

III miejsce: Oliwia Nowak, klasa 4c

 

w kategorii klas VII i VIII 

I miejsce: Nicole Staczyńska, klasa 8

II miejsce: Krzysztof Pajurek, klasa 8c

III miejsce: Zosia Markiewicz, klasa 8c

 

Wyróżnienia zdobyli:

Oliwia Sosińska - klasa 4e, Emilia Nagórska - klasa 5d, Aleksandra Dobrowolska - klasa 6c, Wiktoria Frydrych - klasa 5d

Nina Krawczyk - klasa 8c 

nauczyciel: nauczyciele religii SP nr 13

miejsce

nazwa konkursu

uczniowie

Ogólnopolski Konkurs

Archimedes Matematyka Plus

Laureat I stopnia

Laureat II stopnia

Laureat IV stopnia

Jakub Wasilewski

Nicola Sielicka

Alicja Michałek

klasa

nauczyciel

IVb

IVe

IVc

Joanna Dałek

Ogólnopolski Konkurs

Archimedes Matematyka Plus

 

Laureat I stopnia

 

Mateusz Białas

VIc

Bożena Jefimow

Ogólnopolski Konkurs

Archimedes Matematyka Plus

Laureaci I stopnia

Laureaci I stopnia

Laureaci I stopnia

Laureaci I stopnia

z wyróżnieniem

Jakub Lech

Oliwia Buss

Maja Podoręcka

Mateusz Stańko

 

Va

Vc

Vc

VIIc

 

Barbara Grosicka

Ogólnopolski Konkurs

Archimedes Matematyka Plus

Laureat I stopnia

Laureat I stopnia

Laureat I stopnia

Laureat II stopnia

Laureat II stopnia

Laureat IV stopnia

Marcel Melka

Zuzanna Posiewka

Dawid Gajowiec

Jakub Kuchnia

Kamil Gajowiec

Bartosz Płonka

 

Va

Vc

VIa

Va

VIa

Va

 

 

Barbara Grosicka

Konkurs Międzynarodowy

"Kangur Matematyczny 2019"

bardzo dobry wynik

wyróżnienie

Mikołaj Nowakowski

Aleksandra Białas 

IIb

IIb

Katarzyna Karlikowska

Konkurs Międzynarodowy

"Kangur Matematyczny 2019"

laureat

Jakub Wasilewski

IVb

Joanna Dałek

Konkurs Międzynarodowy

"Kangur Matematyczny 2019"

bardzo dobry wynik

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

wyróżnienie

Jakub Lech

Zuzanna Posiewka

Oliwia Buss

Marcel Melka

Maja Podoręcka

Mateusz Stańko

Wojciech Fit

Va

Vc

Vc

Va

Vc

VIIc

VIIc

 

 

Barbara Grosicka

XXVII Wojewódzki Konkurs

"Nudna Matematyka"

półfinalistka

Nicole Staczyńska

VIIIa

Ewa Pajurek

XXVII Edycja

Ogólnopolskiej Olimpiady

"Promocja Zdrowego Stylu Życia"

III miejsce

(etap rejonowy)

Zofia Brodzińska

VIIIb

Anna Pstusiak

Copyright 2018 Szkoła Podstawowa nr 13 w Dąbrowie Górniczej

Website by Piotr Kurowski

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

41-303 Dąbrowa Górnicza

sekretariat:

tel./fax.: 32 264 27 95

sekretariat ds. uczniowskich: tel.: 32 260 00 74

napisz do nas:

 

sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

odwiedź nas na stronie:

 

www.sp13dg.pl

 

poczta

dla nauczycieli

"Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia" -  Seneka Młodszy

opłaty za obiady