Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

sekretariat ds. uczniowskich: 32 260 00 74

oficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

rozwiń menu

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

email: sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

sekretariat: 32 264 27 95

humanistyczne

artystyczne

Osiągnięcia uczniów

Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

matematyczne-przyrodnicze

sportowe

Rok szkolny 2018/2019

nabór elektroniczny

doradca

zawodowy

dokumenty

szkolne

kalendarz

roku szkolnego

zebrania

z rodzicami

osiągnięcia

SP nr 13

kontakt

z SP nr 13

strona

główna

Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus

Matematyka. Plus

 

laureat I stopnia: Oliwia Buss, klasa IVc

laureat I stopnia: Bartłomiej Szostak, klasa VIa

laureat I stopnia: Jakub Kuchnia, klasa IVa

laureat III stopnia: Maksymilian Brosh, klasa VIa

nauczyciel: mgr Barbara Grosicka

 

laureat I stopnia: Mateusz Stańko, klasa VIc

nauczyciel: mgr Bożena Jefimow

 

Wojewódzki Konkurs

"Śladami Stefana Żeromskiego"

 

I miejsce: Krzysztof Pajurek, klasa VIIc

III miejsce: Ewelina Strączek, klasa

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska, mgr inż. Piotr Kurowski

 

Międzynarodowy

Konkurs Kangur Matematyczny

 

bardzo dobry wynik: Mateusz Stańko, klasa VIc

bardzo dobry wynik: Zuzanna Posiewka, klasa IVc

bardzo dobry wynik: Jakub Lech, klasa IVa

nauczyciel: mgr Barbara Grosicka

 

XIII Rejonowy Konkurs Recytatorski

poświęcony twórczości poetów regionalnych

"Wieczór przy świecach"

 

III miejsce: Zuzanna Stachowicz, klasa VIIa

wyróżnienie: Wiktoria Nowak, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska 

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z matematyki

 

finalista: Mateusz Stańko, klasa VIc

nauczyciel: mgr Bożena Jefimow

 

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy

z historii

 

laureat: Maksymilian Brosh, klasa VIa

nauczyciel: mgr Dagmara Sołtysik

 

Olimpus Ogólnopolski Konkurs

z historii

 

laureat III miejsca: Maksymilian Brosh, klasa VIa

nauczyciel: mgr Dagmara Sołtysik

 

Ogólnopolska Olimpiada Olimpusek

sesja zimowa z języka angielskiego

 

I miejsce: Mikołaj Nowakowski, klasa Ib

nauczyciel: mgr Katarzyna Borowiec-Cudak

 

XXVI Wojewódzki Konkurs

"Nudna matematyka"

 

półfinalistka: Nicole Staczyńska, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Natasza Nowak

 

XXVI Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady

"Promocja Zdrowego Stylu Życia"

 

I miejsce: Zofia Brodzińska, klasa VIIb

(etap rejonowy)

nauczyciel: mgr Tomasz Jagodziński

 

rok szkolny 2017/2018

 

Wojewódzki Konkurs Astronomiczny

 

III miejsce: Nicole Staczyńska, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Agnieszka Łój

 

XIV Edycja Wojewódzkiego Konkursu Astronomicznego

 

I miejsce: Mateusz Stańko, klasa VIc

(w kategorii wiedzy astronomicznej)

nauczyciel: mgr Bożena Czech

 

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy

EDI PANDA z chemii

 

III miejsce: Nicole Staczyńska, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Natasza Nowak

 

XI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu

Nauk Przyrodniczych Świetlik

Akademia Młodych Odkrywców

 

I miejsce: Mateusz Białas, klasa VIc

I miejsce: Mateusz Stańko, klasa VIc

nauczyciel: mgr Bożena Czech

 

XIX Wojewódzki Indywidualny Konkurs

z fizyki

 

III miejsce: Nicole Staczyńska, klasa VIIa

nauczyciel: mgr Dorota Sekita

 

Ogólnopolski Konkurs Multitest

z biologii

 

wyróżnienie: Zofia Brodzińska, klasa VIIb

nauczyciel: mgr Sylwia Pniakowska

rok szkolny 2018/2019

 

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

ARCHIMEDES

 

Weronika Grochowska uczennica klasy VIIa

laureat IV stopnia

Jakub Sroka uczeń klasy VIIa

laureat IV stopnia

Piotr Grygierzec uczeń klasy VIIIb

laureat V stopnia

nauczyciel: mgr inż. Ewa Pajurek

Krzysztof Pajurek

laureat V stopnia 

nauczyciel: mgr Dorota Sekita

 

XXVII Wojewódzki Konkurs "Nudna matematyka"

 

Nicola Staczyńska uczennica klasy VIIIa

półfinalistka

nauczyciel: mgr Natasza Nowak

 

XXVII Edycja Ogólnopolskiej Olimpiady

"Promocja Zdrowego Stylu Życia"

 

Zofia Brodzińska uczennica klasy VIIIb

III miejsce (etap rejonowy)

nauczyciel: mgr Anna Pastusiak

 

III Miejski Konkurs Poetycki 

"Wiersz o muzyce"

 

Nicole Staczyńska uczennica klasy VIIIa

I miejsce

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska

 

IV Regionalny Konkurs Recytatorski

poświęcony twórczości poetów regionalnych

"Wieczór przy świecach" 

 

Ewelina Strączek uczennica klasy VIIIc

II miejsce

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska

 

IX Zagłębiowski Konkurs "Polska Niepodległa"

 

Ewelina Strączek uczennica klasy VIIIc

I miejsce

nauczyciel: mgr Patrycja Bugajska

 

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Historycznej

uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych

"Ziemie województwa śląskiego

w obliczu niepodległości

- wydarzenia sprzed 100 lat" 

 

Piotr Grygierzec uczeń klasy VIIIb

I miejsce 

nauczyciel: mgr Joanna Laskowska-Marzec

 

Szkolny Konkurs "Serce dla Jana Pawła II"

 

I miejsce: Gabrysia Zięba, klasa Vb

II miejsce: Kacper Grodecki, klasa 5c

III miejsce: Oliwia Nowak, klasa 4c

 

w kategorii klas VII i VIII 

I miejsce: Nicole Staczyńska, klasa 8

II miejsce: Krzysztof Pajurek, klasa 8c

III miejsce: Zosia Markiewicz, klasa 8c

 

Wyróżnienia zdobyli:

Oliwia Sosińska - klasa 4e, Emilia Nagórska - klasa 5d, Aleksandra Dobrowolska - klasa 6c, Wiktoria Frydrych - klasa 5d

Nina Krawczyk - klasa 8c 

nauczyciel: nauczyciele religii SP nr 13

Copyright 2018 Szkoła Podstawowa nr 13 w Dąbrowie Górniczej

Website by Piotr Kurowski

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

41-303 Dąbrowa Górnicza

sekretariat:

tel./fax.: 32 264 27 95

sekretariat ds. uczniowskich: tel.: 32 260 00 74

napisz do nas:

 

sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

odwiedź nas na stronie:

 

www.sp13dg.pl

 

poczta

dla nauczycieli

"Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia" -  Seneka Młodszy

opłaty za obiady