Zdjęcie przedstawiające Szkołę Podstawową nr 13

Logo Szkoły Podstawowej nr 13
Herb Dąbrowy Górniczej

Deklaracja Dostępności

Na rozpoczynający się czas wakacji życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku, Całodobowa infolina NFZ dotycząca koronawirusa: 800 190 590

Microsoft Office 365

Nie obyło się bez łez ...

Nie ma prawdziwszej, wspanialszej radości na świecie od tej, gdy widzi się wielkie serce otwarte dla drugiego" - powiedział Wolfgang Goethe.

Takie serce mieli nasi pedagodzy. Drodzy nauczyciele, gdyby nie wasza cierpliwość, spokój, niejednokrotnie poświęcenie własnego czasu, wiara w nasze siły, nie udałoby się to nam. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze nasze zachowanie świadczyło o wdzięczności, jaką chcemy dziś wyrazić, ale z całego serca doceniamy wysiłek, który włożyliście w naszą edukację. I za to jeszcze raz dziękujemy.

"Panta rhei"- wszystko płynie. I czas płynie, goniąc nieskończoność. Mijają lata... Zakończył się pewien ważny etap naszego życia i dalsze będzie stawiało nam nowe wyzwania, których rozwiązywanie może być coraz trudniejsze, więc zanim się pożegnamy, przyjmij droga koleżanko, drogi kolego nasze "memento" na dalszą drogę po własny los: "Nie wątp w błękit nieba, gdy nad Twoim dachem stoją ciemne chmury".

Szanowni rodzice, drodzy uczniowie, nauczyciele

rok 2019 zamyka dwudziestoletnią historię gimnazjum. Szkoły, którą ukończyło wielu wspaniałych uczniów. Z dumą będziemy mówić, że jesteśmy absolwentami Gimnazjum nr 5 im. Legionów Polskich w Dąbrowie Górniczej.

19 czerwca 2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara zkończyli rok 2018/2019 pełen sukcesów i osiągnięć sportowych. Wszystkim gratulujemy i życzymy udanych sukcesów, a absolwentom dostania się do wymarzonej szkoły.

Do zobaczenia we wrześniu.

Fotorelacja z wydarzenia będzie niebawem dostępna w galerii szkolnej.

Fragment teksu pochodzi ze scenariusza zakończenia roku szkolnego. Wszystkim aktorom oraz osobą które przygotowywały akademię dziękujemy za wzruszające chwile.

20 czerwca 2019