Ferie 2021
30 listopada 2018

podsumowanie listopada

Przedostatni miesiąc roku kalendarzowego upłynął pod hasłem Niepodległa. Ale wszystko po kolei. 5 listopada odbyły się zebrania z rodzicami. Pierwsza połowa listopada to przygotowania do punktu kulminacyjnego tego miesiąca czyli godziny 11:11. W naszej szkole uroczystość odzyskania przez Polskę niepodległości świętowaliśmy 9 listopada. Pierwszy raz w historii strony szkoły w ten dzień relacjonowane były wydarzenia na żywo o których pisaliśmy dla państwa tutaj. Na stronie pojawiły się artykuły związane z niepodległością oraz podsumowanie akademii, która odbyła się w naszej szkole - pisaliśmy o tym tutaj. Galeria z obchodów szkolnych jak również film z przedstawienia w którym nasza młodzież brała udział znajduje się tutaj

W miesiącu listopadzie aktywnie działali również nasi wolontariusze, którzy ogłosili zbiórkę potrzebnych rzeczy dla schroniska dla zwierząt, pomoc w akcji pomaganie przez ubranie, rozpoczęcie nowych akcji takich jak góra grosza oraz szlachetna paczka. Powoli również nasi wolontariusze przygotowują się do WOŚP. Więcej o działalności wolontariatu można przeczytać tutaj.

Miesiąc listopad to również pierwsze sukcesy naszych uczniów i wysokie miejsca na podium o których pisaliśmy na stronie głównej.

15 listopada br. odbyło się przedstawienie "Czerwony Kapturek" o którym pisaliśmy tutaj, a zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć tutaj.

22 listopada br. uczniowie naszej szkoły byli na warsztatach filmowych w TZN . Klasy I i II miały lekcję o muzyce i oglądały film pt. "Balerina". Uczniowie klas V- i VI adaptację filmową pt "Co na ekranie z książek zostanie" oraz oglądali film pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".

Miesiąc listopad zakończyliśmy w Jaskini wróżb, gdzie uczniowie mogli sprawdzić co wylosowali w andrzejkowych wróżbach. 

Dziękujemy za państwa obecność na naszej stronie. Miesiąc listopad to nasz nowy rekord jeżeli chodzi o nową odsłonę strony. Tylko w tym miesiącu odwiedziliście nas prawie 900 raz. Dziękujemy i zapraszamy ponownie. W miesiącu grudniu czekają nas nowe atrakcje na stronie związane z tematyką świąteczną. Czy przekroczymy 1000 odsłony? :) Łączny wynik odwiedzin od początku działalności strony to 2679.

Twoja szkoła od pokoleń

Microsoft Office 365

Całodobowa infolina NFZ dotycząca koronawirusa: 800 190 590

kontakt z SP nr 13

e-dziennik >

RODO

Deklaracja Dostępności

BIP

sekretariat ds uczniowskich

sekretariat

32 264 27 95

32 260 00 74

Herb Dąbrowy Górniczej
Logo Szkoły Podstawowej nr 13

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

w Dąbrowie Górniczej

Twoja szkoła od pokoleń

Godło Polski
Zdjęcie przedstawiające Szkołę Podstawową nr 13

retariat: 32 264 27 95

mail: sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

rozwiń menu

ficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

tariat ds. uczniowskich: 32 260 00 74

a Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

"Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia" -  Seneka Młodszy

opłaty za obiady

napisz do nas:

 

sekretariat@sp13.dg.pl

sekretariat:

tel./fax.: 32 264 27 95

sekretariat ds. uczniowskich: tel.: 32 260 00 74

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

41-303 Dąbrowa Górnicza

Copyright 2018 Szkoła Podstawowa nr 13 w Dąbrowie Górniczej

Website by Piotr Kurowski