strona w przebudowie - aktualizacja stony potrwa do 31.08.2019r.

podsumowanie listopada

Przedostatni miesiąc roku kalendarzowego upłynął pod hasłem Niepodległa. Ale wszystko po kolei. 5 listopada odbyły się zebrania z rodzicami. Pierwsza połowa listopada to przygotowania do punktu kulminacyjnego tego miesiąca czyli godziny 11:11. W naszej szkole uroczystość odzyskania przez Polskę niepodległości świętowaliśmy 9 listopada. Pierwszy raz w historii strony szkoły w ten dzień relacjonowane były wydarzenia na żywo o których pisaliśmy dla państwa tutaj. Na stronie pojawiły się artykuły związane z niepodległością oraz podsumowanie akademii, która odbyła się w naszej szkole - pisaliśmy o tym tutaj. Galeria z obchodów szkolnych jak również film z przedstawienia w którym nasza młodzież brała udział znajduje się tutaj

W miesiącu listopadzie aktywnie działali również nasi wolontariusze, którzy ogłosili zbiórkę potrzebnych rzeczy dla schroniska dla zwierząt, pomoc w akcji pomaganie przez ubranie, rozpoczęcie nowych akcji takich jak góra grosza oraz szlachetna paczka. Powoli również nasi wolontariusze przygotowują się do WOŚP. Więcej o działalności wolontariatu można przeczytać tutaj.

Miesiąc listopad to również pierwsze sukcesy naszych uczniów i wysokie miejsca na podium o których pisaliśmy na stronie głównej.

15 listopada br. odbyło się przedstawienie "Czerwony Kapturek" o którym pisaliśmy tutaj, a zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć tutaj.

22 listopada br. uczniowie naszej szkoły byli na warsztatach filmowych w TZN . Klasy I i II miały lekcję o muzyce i oglądały film pt. "Balerina". Uczniowie klas V- i VI adaptację filmową pt "Co na ekranie z książek zostanie" oraz oglądali film pt. "Ania z Zielonego Wzgórza".

Miesiąc listopad zakończyliśmy w Jaskini wróżb, gdzie uczniowie mogli sprawdzić co wylosowali w andrzejkowych wróżbach.

Dziękujemy za państwa obecność na naszej stronie. Miesiąc listopad to nasz nowy rekord jeżeli chodzi o nową odsłonę strony. Tylko w tym miesiącu odwiedziliście nas prawie 900 raz. Dziękujemy i zapraszamy ponownie. W miesiącu grudniu czekają nas nowe atrakcje na stronie związane z tematyką świąteczną. Czy przekroczymy 1000 odsłony? :) Łączny wynik odwiedzin od początku działalności strony to 2679.

30 listopada 2018