WOŚP z szansą na miliard zł.

Może paść rekord rekordów,

Od początków istnienia WOŚP zebrało 951 mln zł. Z tego tylko podczas ostatniego 26 finału, zebrano ponad 126 mln zł. W obecnym roku może paść zatem podwójny rekord. Do miliarda brakuje niecałe 50 mln zł., a cała kwota z 27 finału będzie znana pod koniec stycznia, kiedy to zakończą się aukcje internetowe.

Jakie atrakcje przygotowały poszczególne miasta i gdzie się wybrać:

- Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza czy Katowice o tym pisaliśmy tutaj.

- we Wrocławiu odbył się bieg tyłem;

- WOŚP gra również na całym świecie m. in.: w Hiszpanii czy Nowej Zelandii, serduszka można również nabyć w San Francisco;

- bliżej nas można się wybrać na finał do Krakowa - plan atrakcji dostępny tutaj.

Jak wspierać WOŚP bez wyjścia z domu - zapoznaj się tutaj. Bezgotówkowe wsparcie WOŚP -  mamy dobrą wiadomość - w niektórych miastach można będzie dokonywać wpłaty idą z duchem czasu - czyli używając kart płatniczych za pomocą terminala - sprawdź które to miasta.

Od 2001r. - oprócz zbierania pieniędzy do puszek - WOŚP - zaczęła organizować specjalne finałowe aukcje i licytacje. Z tegorocznymi aukcjami można zapoznać się tutaj.

Wielkie serce z piernika powstaje w Toruniu - czytaj więcej - każdy koto wpłaci datek do puszki dokłada element piernika do wielkiego serca. Natomiast w Zielonej Górze trwa charytatywny maraton jogi.

Nad zbiornikiem Pogoria III można spotkać spacerujących wolontariuszy oraz morsów, którzy pomimo chłodnej aury zażywali orzeźwiającej kąpieli. Obok towarzyszyły im kaczki i łabędzie, które próbowały utworzyć kształt serca.

Co jeszcze czeka nas w Sosnowcu - program dostępny jest tutaj.

Orkiestrowa gorączka opanowała cały świat gramy od Japonii po obie Ameryki.

Artykuł będzie na bieżąco uaktualniany ... Czekamy na wasze zdjęcia z 27 finału ... Wiadomość można wysłać bezpośrednio z żółtego paska umieszczonego w panelu WOŚP.

13 stycznia 2019