Ferie 2021
31 października 2018

1 + 1 = dwa miesiące nauki za nami.

Co przyniósł nam październik ...

 

Miesiąc październik rozpoczęły konsultacje z rodzicami oraz ostatnie wyjścia klasowe z okazji Dnia Chłopaka. Klasa IIIa świętowała w kinie, natomiast klasa VIIIc w kręgielni. Początek miesiąca to również wyjazd klas VII do Mirowa i Bobolic. Dnia 8 października w trosce o bezpieczeństwo społeczności szkolnej został przeprowadzony próbny alarm. W tym miejscu przypominamy również, że plac szkolny nie jest parkingiem, a przed wjazdem na teren szkoły znajduje się znak zakazu. Klasy czwarte b, c i d wybrały się na zwiedzanie Wadowic oraz Krakowa. 12 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej, który w tym roku przypadł w niedzielę, z tej okazji uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie na uroczystej akademii. 19 października odbyła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Papieskiego na której zostały ogłoszone wyniki konkursu "Serce dla Jana Pawła II"  więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Ważną informacją dla każdego rodzica oraz ucznia był fakt, że zaczął działać w naszej szkole e-dziennik Vulcan, o którym więcej pisaliśmy tutaj

Uczestniczyliśmy również w warsztatach z okazji Święta Drzewa oraz warsztatach poświęconych problemowi smogu. Wolontariat ogłosił zbiórkę potrzebnych artykułów dla schroniska dla zwierząt, akcja potrwa do końca listopada. Więcej o tej akcji można przeczytać na plakatach, które są umieszczone na szkolnych korytarzach oraz na podstronie poświęconej wolontariatowi szkolnemu. Po dwóch miesiącach nauki przyszła pora na ślubowanie klas pierwszych, które odbyło się 26 października br. - więcej o tym wydarzeniu pisaliśmy tutaj. Na koniec warto przypomnieć, że nasza szkoła aktywnie bierze udział w różnorodnych działaniach w ramach akcji gminnego projektu "Dąbrowa dla niepodległej", której finał już tuż, tuż.

 

W tym miejscu informujemy wszystkich użytkowników, że w miesiącu październiku stronę odwiedziło blisko 800 osób za co serdecznie dziękujemy, staramy się zmieniać dla Was, a wszystkie nowości, które wchodzą będą prezentowane po prawej stronie lub w zakładce kalendarza roku szkolnego, który został nieco odmieniony. Dziękujemy i zapraszamy ponownie. W listopadzie czekają nas kolejne nowości oraz aktualizacje podstron. :)

 

Twoja szkoła od pokoleń

Microsoft Office 365

Całodobowa infolina NFZ dotycząca koronawirusa: 800 190 590

kontakt z SP nr 13

e-dziennik >

RODO

Deklaracja Dostępności

BIP

sekretariat ds uczniowskich

sekretariat

32 264 27 95

32 260 00 74

Herb Dąbrowy Górniczej
Logo Szkoły Podstawowej nr 13

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

w Dąbrowie Górniczej

Twoja szkoła od pokoleń

Godło Polski
Zdjęcie przedstawiające Szkołę Podstawową nr 13

retariat: 32 264 27 95

mail: sp13@edu.dabrowa-gornicza.pl

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

rozwiń menu

ficjalna strona Szkoły Podstawowej nr 13 im. Adama Piwowara w Dąbrowie Górniczej

tariat ds. uczniowskich: 32 260 00 74

a Podstawowa nr 13 im. Adama Piwowara - Twoja szkoła od pokoleń

"Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia" -  Seneka Młodszy

opłaty za obiady

napisz do nas:

 

sekretariat@sp13.dg.pl

sekretariat:

tel./fax.: 32 264 27 95

sekretariat ds. uczniowskich: tel.: 32 260 00 74

Szkoła Podstawowa nr 13

im. Adama Piwowara

41-303 Dąbrowa Górnicza

Copyright 2018 Szkoła Podstawowa nr 13 w Dąbrowie Górniczej

Website by Piotr Kurowski